TERMINARZ 2016/17

 

SEZON 2017/18 | SEZON 2016/17 | SEZON 2015/16 | SEZON 2014/15


1. kolejka – 03/04 września 20162. kolejka – 10/11 września 20163. kolejka – 17/18 września 20164. kolejka – 24/25 września 20165. kolejka – 01/02 października 20166. kolejka – 15/16 października 20167. kolejka – 22/23 października 20168. kolejka – 29/30 października 20169. kolejka – 05/06 listopada 201610. kolejka – 12/13 listopada 201611. kolejka – 19/20 listopada 201612. kolejka – 07/08 stycznia 201713. kolejka – 14/15 stycznia 201714. kolejka – 21/22 stycznia 201715. kolejka – 28/29 stycznia 201716. kolejka – 04/05 lutego 201717. kolejka – 11/12 lutego 201718. kolejka – 18/19 lutego 201719. kolejka – 25/26 lutego 201720. kolejka – 04/05 marca 201721. kolejka – 11/12 marca 201722. kolejka – 25/26 marca 2017

1. KOLEJKA – 03/04 WRZEŚNIA 2016

03 września 2016 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

23 (10)

MKS SELGROS
LUBLIN

28 (13)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSiR
ul. Nadbrzeżna 34
SĘDZIOWIE
Igor Dębski (Kielce)
Artur Rodacki (Kielce)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mariusz Szynklarz (Opole)
03 września 2016 / godz. 16:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

31 (21)

KPR
KOBIERZYCE

13 (7)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSRiR
ul. Twardowskiego 12
SĘDZIOWIE
Bartosz Leszczyński (Płock)
Marcin Piechota (Płock)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Żabczyński (Gdańsk)
03 września 2016 / godz. 17:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

34 (18)

KPR
JELENIA GÓRA

30 (11)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 4
SĘDZIOWIE
Damian Godzina (Tczew)
Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Cieśliński (Elbląg)
03 września 2016 / godz. 18:00

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

27 (13)

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

24 (7)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Tupaj (Elbląg)
04 września 2016 / godz. 16:00

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

24 (9)

VISTAL
GDYNIA

29 (14)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
ul. Odrodzenia 28 B
SĘDZIOWIE
Krzysztof Bąk (Zielona Góra)
Kamil Ciesielski (Zielona Góra)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Góralczyk (Świętochłowice)
04 września 2016 / godz. 17:00

KRAM START
ELBLĄG

29 (15)

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

20 (10)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
SĘDZIOWIE
Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Szajna (Warszawa)

2. KOLEJKA – 10/11 WRZEŚNIA 2016

10 września 2016 / godz. 16:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

24 (10)

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

24 (12)

OBIEKT
Hala Sportowa „Sokolnia”
ul. Sikorskiego 1
SĘDZIOWIE
Jakub Jerlecki (Szczecin)
Maciej Łabuń (Szczecin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Cieśliński (Elbląg)
10 września 2016 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

21 (10)

ENERGA AZS
KOSZALIN

35 (15)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Dębowa 20
SĘDZIOWIE
Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Majka (Gliwice)
10 września 2016 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

19 (9)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

19 (9)

OBIEKT
Hala Sportowa OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Andrzej Chrzan (Tarnów)
Michał Janas (Tarnów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Adam Mikołajczak (Wrocław)
11 września 2016 / godz. 16:00

KPR
JELENIA GÓRA

18 (11)

KRAM START
ELBLĄG

35 (20)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Mariusz Marciniak (Wolsztyn)
Piotr Radziszewski (Wolsztyn)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Uszyński (Szczecin)
11 września 2016 / godz. 18:00

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

10 (0)

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

0 (0)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
ul. Odrodzenia 28B
SĘDZIOWIE
Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Ostrów Wlkp.)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Szumański (Niewiesze)
21 września 2016 / godz. 18:00

VISTAL
GDYNIA

23 (9)

MKS SELGROS
LUBLIN

20 (12)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia”
ul. Kazimierza Górskiego 8
SĘDZIOWIE
Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Szczecin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Jacek Wróblewski (Płock)

3. KOLEJKA – 17/18 WRZEŚNIA 2016

16 września 2016 / godz. 18:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

23 (12)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

26 (15)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 4
SĘDZIOWIE
Cezary Figarski (Radom)
Dariusz Żak (Radom)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Żabczyński (Gdańsk)
17 września 2016 / godz. 16:00

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

31 (14)

KPR
JELENIA GÓRA

21 (12)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Ostrów Wielkopolski)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Cieśliński (Elbląg)
17 września 2016 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

31 (16)

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

30 (18)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSiR
ul. Nadbrzeżna 34
SĘDZIOWIE
Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Stanisław Hojda (Kielce)
17 września 2016 / godz. 16:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

17 (10)

MKS SELGROS
LUBLIN

30 (14)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Szczecin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Rafał Staniec (Warszawa)
17 września 2016 / godz. 17:00

KRAM START
ELBLĄG

33 (13)

KPR
KOBIERZYCE

18 (12)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
SĘDZIOWIE
Arkadiusz Filipiak (Siemichocze)
Tomasz Filipiak (Siemiatycze)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Leszek Sołodko (Warszawa)
16 listopada 2016 / godz. 17:30

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

24 (9)

VISTAL
GDYNIA

19 (12)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSRiR
ul. Twardowskiego 12
SĘDZIOWIE
Filip Fahner (Głogów)
Łukasz Kubis (Głogów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Chudzicki (Poznań)

4. KOLEJKA – 24/25 WRZEŚNIA 2016

24 września 2016 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

25 (14)

KPR
JELENIA GÓRA

25 (13)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Kamil Dąbrowski (Kielce)
Paweł Staniek (Kielce)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Musiał (Ozimek)
24 września 2016 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

23 (12)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

25 (12)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Dębowa 20
SĘDZIOWIE
Artur Jędrycha (Sosnowiec)
Marcin Pytlik (Siemanowice Śląskie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Klimkowicz (Opole)
24 września 2016 / godz. 18:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

31 (16)

ENERGA AZS
KOSZALIN

23 (13)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSRiR
ul. Twardowskiego 12b
SĘDZIOWIE
Grzegorz Christ (Bielany Wrocławskie)
Tomasz Christ (Świdnica)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Brenk (Gniezno)
25 września 2016 / godz. 16:00

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

31 (16)

KRAM START
ELBLĄG

28 (16)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
ul. Odrodzenia 28B
SĘDZIOWIE
Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie)
Marcin Zubek (Bytom)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Matuszewski (Szczecin)
25 września 2016 / godz. 16:00

VISTAL
GDYNIA

34 (16)

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

18 (10)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia”
ul. Kazimierza Górskiego 8
SĘDZIOWIE
Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Majchrowski (Gdańsk)
25 września 2016 / godz. 18:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

19 (12)

MKS SELGROS
LUBLIN

28 (15)

OBIEKT
Hala Sportowa OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Cezary Figarski (Radom)
Dariusz Żak (Radom)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Szumański (Niewiesze)

5. KOLEJKA – 01/02 PAŹDZIERNIKA 2016

1 października 2016 / godz. 16:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

24 (10)

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

23 (10)

OBIEKT
Hala Sportowa „Sokolnia”
ul. Sikorskiego 1
SĘDZIOWIE
Arkadiusz Filipiak (Siemichocze)
Tomasz Filipiak (Siemiatycze)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Cieśliński (Elbląg)
1 października 2016 / godz. 16:00

KPR
JELENIA GÓRA

14 (8)

MKS SELGROS
LUBLIN

35 (16)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Krzysztof Manyś (Poznań)
1 października 2016 / godz. 17:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

29 (12)

VISTAL
GDYNIA

33 (17)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 4
SĘDZIOWIE
Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Chudzicki (Poznań)
1 października 2016 / godz. 18:00

KRAM START
ELBLĄG

23 (13)

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

24 (11)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
SĘDZIOWIE
Bartosz Leszczyński (Płock)
Marcin Piechota (Płock)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Żabczyński (Gdańsk)
1 października 2016 / godz. 20:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

27 (17)

KPR
KOBIERZYCE

28 (16)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSiR
ul. Nadbrzeżna 34
SĘDZIOWIE
Michał Chodorek (Kielce)
Paweł Popiel (Kielce)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Stanisław Puszkarski (Zamość)
2 października 2016 / godz. 17:00

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

25 (11)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

27 (12)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Brenk (Gniezno)

6. KOLEJKA – 15/16 PAŹDZIERNIKA 2016

12 października 2016 / godz. 18:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

29 (0)

KRAM START
ELBLĄG

27 (0)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 4
SĘDZIOWIE
Krzysztof Bąk (Zielona Góra)
Kamil Ciesielski (Zielona Góra)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Majchrowski (Gdańsk)
15 października 2016 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

22 (11)

MKS SELGROS
LUBLIN

32 (12)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Dębowa 20
SĘDZIOWIE
Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Krzysztof Manyś (Poznań)
15 października 2016 / godz. 18:00

VISTAL
GDYNIA

30 (13)

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

19 (10)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia”
ul. Kazimierza Górskiego 8
SĘDZIOWIE
Igor Dębski (Kielce)
Artur Rodacki (Kielce)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Uszyński (Szczecin)
16 października 2016 / godz. 16:00

KPR
JELENIA GÓRA

22 (13)

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

21 (13)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Musiał (Ozimek)
16 października 2016 / godz. 17:30

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

34 (19)

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

23 (7)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
ul. Odrodzenia 28B
SĘDZIOWIE
Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Jarosław Szynklarz (Ozimek)
18 października 2016 / godz. 18:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

27 (11)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

18 (9)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSRiR
ul. Twardowskiego 12b
SĘDZIOWIE
Mariusz Marciniak (Wolsztyn)
Piotr Radziszewski (Wolsztyn)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Chudzicki (Poznań)

7. KOLEJKA – 22/23 PAŹDZIERNIKA 2016

22 października 2016 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

28 (14)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

22 (11)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Andrzej Chrzan (Tarnów)
Michał Janas (Tarnów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Stanisław Hojda (Kielce)
23 października 2016 / godz. 13:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

19 (10)

KPR
KOBIERZYCE

25 (12)

OBIEKT
Hala Sportowa „Sokolnia”
ul. Sikorskiego 1
SĘDZIOWIE
Mariusz Marciniak (Wolsztyn)
Piotr Radziszewski (Wolsztyn)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Czapla (Olsztyn)
23 października 2016 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

26 (12)

KPR
JELENIA GÓRA

28 (15)

OBIEKT
Hala Sportowa OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Damian Godzina (Tczew)
Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Jacek Wróblewski (Płock)
23 października 2016 / godz. 17:00

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

28 (14)

ENERGA AZS
KOSZALIN

21 (15)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Korneliusz Habierski (Głogów)
Grzegorz Skrobak (Głogów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Cieśliński (Elbląg)
23 października 2016 / godz. 17:00

KRAM START
ELBLĄG

26 (14)

VISTAL
GDYNIA

34 (14)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
SĘDZIOWIE
Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Szczecin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Leszek Sołodko (Warszawa)
9 listopada 2016 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

28 (13)

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

33 (18)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSiR
ul. Nadbrzeżna 34
SĘDZIOWIE
Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Grzegorz Budziosz (Chęciny)

8. KOLEJKA – 29/30 PAŹDZIERNIKA 2016

26 października 2016 / godz. 18:00

VISTAL
GDYNIA

32 (18)

KPR
JELENIA GÓRA

16 (9)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia”
ul. Kazimierza Górskiego 8
SĘDZIOWIE
Arkadiusz Filipiak (Siemichocze)
Tomasz Filipiak (Siemiatycze)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Matuszewski (Szczecin)
26 października 2016 / godz. 18:00

KRAM START
ELBLĄG

27 (12)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

25 (10)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
SĘDZIOWIE
Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Brenk (Gniezno)
28 października 2016 / godz. 17:30

KPR
KOBIERZYCE

24 (7)

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

26 (13)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Dębowa 20
SĘDZIOWIE
Artur Jędrycha (Sosnowiec)
Marcin Pytlik (Siemanowice Śląskie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Klimkowicz (Opole)
29 października 2016 / godz. 16:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

21 (12)

MKS SELGROS
LUBLIN

25 (11)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSRiR
ul. Twardowskiego 12b
SĘDZIOWIE
Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Ostrów Wielkopolski)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Majchrowski (Gdańsk)
30 października 2016 / godz. 17:00

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

28 (13)

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

23 (12)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
ul. Odrodzenia 28B
SĘDZIOWIE
Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Tarczykowski (Osina)
30 października 2016 / godz. 17:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

35 (19)

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

23 (12)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 4
SĘDZIOWIE
Damian Demczuk (Lubin)
Tomasz Rosik (Lubin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Tupaj (Elbląg)

9. KOLEJKA – 05/06 LISTOPADA 2016

05 listopada 2016 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

25 (11)

KRAM START
ELBLĄG

34 (16)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSiR
ul. Nadbrzeżna 34
SĘDZIOWIE
Jakub Czochra (Zamość)
Michał Szpinda (Zamość)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Wojciech Michalik (Kraków)
05 listopada 2016 / godz. 17:00

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

20 (8)

VISTAL
GDYNIA

28 (15)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Damian Godzina (Tczew)
Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Jacek Wróblewski (Płock)
05 listopada 2016 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

26 (13)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

27 (17)

OBIEKT
Hala Sportowa OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Andrzej Chrzan (Tarnów)
Michał Janas (Tarnów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Majka (Gliwice)
05 listopada 2016 / godz. 17:00

KPR
JELENIA GÓRA

23 (13)

KPR
KOBIERZYCE

28 (15)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Grzegorz Christ (Bielany Wrocławskie)
Tomasz Christ (Świdnica)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Andrzej Mikołajczak (Wrocław)
05 listopada 2016 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

30 (14)

ENERGA AZS
KOSZALIN

22 (11)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Jacek Moskalczyk (Żarówka)
Marcin Pazdro (Mielec)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Szajna (Warszawa)
06 listopada 2016 / godz. 16:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

21 (9)

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

36 (15)

OBIEKT
Hala Sportowa „Sokolnia”
ul. Sikorskiego 1
SĘDZIOWIE
Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Brenk (Gniezno)

10. KOLEJKA – 12/13 LISTOPADA 2016

8 listopada 2016 / godz. 17:00

KRAM START
ELBLĄG

27 (15)

MKS SELGROS
LUBLIN

26 (8)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
SĘDZIOWIE
Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Żabczyński (Gdańsk)
12 listopada 2016 / godz. 16:00

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

40 (17)

KPR
JELENIA GÓRA

25 (13)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
ul. Odrodzenia 28B
SĘDZIOWIE
Korneliusz Habierski (Głogów)
Grzegorz Skrobak (Głogów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT Andrzej Mikołajczak (Wrocław)
12 listopada 2016 / godz. 16:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

26 (14)

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

20 (12)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSRiR
ul. Twardowskiego 12b
SĘDZIOWIE
Damian Godzina (Tczew)
Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Krzysztof Manyś (Poznań)
12 listopada 2016 / godz. 18:00

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

31 (19)

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

22 (9)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Arkadiusz Filipiak (Siemichocze)
Tomasz Filipiak (Siemiatycze)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Chudzicki (Poznań)
13 listopada 2016 / godz. 16:00

VISTAL
GDYNIA

28 (14)

KPR
KOBIERZYCE

14 (6)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia”
ul. Kazimierza Górskiego 8
SĘDZIOWIE
Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Matuszewski (Szczecin)
13 listopada 2016 / godz. 17:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

36 (18)

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

12 (6)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 4
SĘDZIOWIE
Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Ostrów Wielkopolski)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Cieśliński (Elbląg)

11. KOLEJKA – 19/20 LISTOPADA 2016

16 listopada 2016 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

33 (17)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

32 (16)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Andrzej Kierczak (Michałowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Baum (Warszawa)
16 listopada 2016 / godz. 18:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

21 (9)

KRAM START
ELBLĄG

30 (17)

OBIEKT
Hala Sportowa „Sokolnia”
ul. Sikorskiego 1
SĘDZIOWIE
Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Szczecin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Żabczyński (Gdańsk)
19 listopada 2016 / godz. 16:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

32 (16)

KPR
JELENIA GÓRA

25 (15)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Krzysztof Bąk (Zielona Góra)
Kamil Ciesielski (Zielona Góra)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Majchrowski (Gdańsk)
19 listopada 2016 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

17 (6)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

25 (10)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Dębowa 20
SĘDZIOWIE
Filip Fahner (Głogów)
Łukasz Kubis (Głogów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Andrzej Mikołajczak (Wrocław)
20 listopada 2016 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

22 (13)

VISTAL
GDYNIA

29 (15)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSiR
ul. Nadbrzeżna 34
SĘDZIOWIE
Michał Chodorek (Kielce)
Paweł Popiel (Kielce)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Stanisław Puszkarski (Zamość)
20 listopada 2016 / godz. 18:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

24 (13)

ENERGA AZS
KOSZALIN

26 (14)

OBIEKT
Hala Sportowo OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Michał Kopiec (Siemanowice Śląskie)
Marcin Zubek (Bytom)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Leszek Sołodko (Warszawa)

12. KOLEJKA – 07/08 STYCZNIA 2017

07 stycznia 2017 / godz. 16:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

21 (9)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

29 (15)

OBIEKT
Hala Sportowa „Sokolnia”
ul. Sikorskiego 1
SĘDZIOWIE
Paweł Kaszubski (Gdańsk)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
TRANSMISJA
|brak
DELEGAT
Ireneusz Cieśliński (Elbląg)
07 stycznia 2017 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

17 (8)

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

30 (15)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Dębowa 20
SĘDZIOWIE
Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Olgierd Sikora (Chorzów)
07 stycznia 2017 / godz. 17:00

KPR
JELENIA GÓRA

22 (8)

ENERGA AZS
KOSZALIN

28 (16)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Artur Jędrycha (Sosnowiec)
Marcin Pytlik (Siemanowice Śląskie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Musiał (Ozimek)
07 stycznia 2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

27 (14)

KRAM START
ELBLĄG

33 (16)

OBIEKT
Hala Sportowa OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Andrzej Kierczak (Michałowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Szajna (Warszawa)
07 stycznia 2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

34 (15)

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

20 (12)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Paweł Podsiadło (Radom)
Adam Świostek (Radom)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Grzegorz Budziosz (Chęciny)
08 stycznia 2017 / godz. 16:00

VISTAL
GDYNIA

23 (10)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

21 (10)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia”
ul. Kazimierza Górskiego 8
SĘDZIOWIE
Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Matuszewski (Szczecin)

13. KOLEJKA – 14/15 STYCZNIA 2017

12 stycznia 2017 / godz. 18:00

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

31 (15)

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

25 (11)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Jakub Jerlecki (Szczecin)
Maciej Łabuń (Szczecin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Tupaj (Elbląg)
14 stycznia 2017 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

18 (8)

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

25 (15)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSiR
ul. Nadbrzeżna 34
SĘDZIOWIE
Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Grzegorz Budziosz (Chęciny)
14 stycznia 2017 / godz. 16:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

27 (10)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

23 (12)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSRiR
ul. Twardowskiego 12
SĘDZIOWIE
Krzysztof Bąk (Zielona Góra)
Kamil Ciesielski (Zielona Góra)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Żabczyński (Gdańsk)
14 stycznia 2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

26 (11)

VISTAL
GDYNIA

21 (9)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Bartosz Leszczyński (Płock)
Marcin Piechota (Płock)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Szajna (Warszawa)
15 stycznia 2017 / godz. 17:00

KRAM START
ELBLĄG

33 (20)

KPR
JELENIA GÓRA

26 (16)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
SĘDZIOWIE
Damian Godzina (Tczew)
Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Baum (Warszawa)
15 stycznia 2017 / godz. 17:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

29 (15)

KPR
KOBIERZYCE

20 (9)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 4
SĘDZIOWIE
Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Majchrowski (Gdańsk)

14. KOLEJKA – 21/22 STYCZNIA 2017

20 stycznia 2017 / godz. 18:00

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

26 (12)

ENERGA AZS
KOSZALIN

21 (11)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
ul. Odrodzenia 28B
SĘDZIOWIE
Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Ostrów Wielkopolski)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Jarosław Szynklarz (Ozimek)
21 stycznia 2017 / godz. 16:30

KPR
JELENIA GÓRA

30 (15)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

32 (15)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Mariusz Marciniak (Wolsztyn)
Piotr Radziszewski (Wolsztyn)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Klimkowicz (Opole)
21 stycznia 2017 / godz. 17:00

VISTAL
GDYNIA

27 (13)

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

19 (7)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia”
ul. Kazimierza Górskiego 8
SĘDZIOWIE
Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Czapla (Olsztyn)
21 stycznia 2017 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

26 (15)

KRAM START
ELBLĄG

31 (16)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Dębowa 20
SĘDZIOWIE
Michał Kopiec (Siemanowice Śląskie)
Marcin Zubek (Bytom)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mariusz Szynklarz (Opole)
21 stycznia 2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

31 (15)

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

20 (6)

OBIEKT
Hala Sportowa OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Filip Fahner (Głogów)
Łukasz Kubis (Głogów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Arkadiusz Sołodko (Legionowo)
21 stycznia 2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

38 (17)

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

20 (9)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Andrzej Chrzan (Tarnów)
Michał Janas (Tarnów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Leszek Sołodko (Warszawa)

15. KOLEJKA – 28/29 STYCZNIA 2017

28 stycznia 2017 / godz. 17:00

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

23 (13)

KPR
KOBIERZYCE

22 (11)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Matuszewski (Szczecin)
28 stycznia 2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

40 (22)

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

30 (11)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Michał Chodorek (Kielce)
Paweł Popiel (Kielce)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Baum (Warszawa)
28 stycznia 2017 / godz. 17:00

KRAM START
ELBLĄG

20 (7)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

21 (14)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
SĘDZIOWIE
Bartosz Leszczyński (Płock)
Marcin Piechota (Płock)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Chudzicki (Poznań)
28 stycznia 2017 / godz. 16:30

KPR
JELENIA GÓRA

32 (14)

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

29 (14)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Krzysztof Manyś (Poznań)
28 stycznia 2017 / godz. 17:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

25 (12)

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

17 (6)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 4
SĘDZIOWIE
Korneliusz Habierski (Głogów)
Grzegorz Skrobak (Głogów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Góralczyk (Świętochłowice)
28 stycznia 2017 / godz. 15:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

26 (11)

VISTAL
GDYNIA

32 (16)

OBIEKT
Hala Sportowa „Sokolnia”
ul. Sikorskiego 1
SĘDZIOWIE
Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Szczecin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Żabczyński (Gdańsk)

16. KOLEJKA – 04/05 LUTEGO 2017

4 lutego 2017 / godz. 16:00

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

20 (9)

KRAM START
ELBLĄG

26 (10)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSRiR
ul. Twardowskiego 12
SĘDZIOWIE
Damian Demczuk (Lubin)
Tomasz Rosik (Lubin
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Majchrowski (Gdańsk)
4 lutego 2017 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

22 (9)

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

18 (9)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Dębowa 20
SĘDZIOWIE
Artur Jędrycha (Sosnowiec)
Marcin Pytlik (Siemanowice Śląskie
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Klimkowicz (Opole)
4 lutego 2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

30 (15)

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

30 (14)

OBIEKT
Hala Sportowa OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Igor Dębski (Kielce)
Artur Rodacki (Kielce)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mirosław Baum (Warszawa)
4 lutego 2017 / godz. 18:00

VISTAL
GDYNIA

16 (8)

ENERGA AZS
KOSZALIN

22 (9)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia”
ul. Kazimierza Górskiego 8
SĘDZIOWIE
Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Góralczyk (Świętochłowice)
5 lutego 2017 / godz. 15:30

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

34 (17)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

23 (10)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
ul. Odrodzenia 28B
SĘDZIOWIE
Jakub Jerlecki (Szczecin)
Maciej Łabuń (Szczecin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Musiał (Ozimek)
5 lutego 2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

39 (21)

KPR
JELENIA GÓRA

22 (13)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Cezary Figarski (Radom)
Dariusz Żak (Radom)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Arkadiusz Sołodko (Legionowo)

17. KOLEJKA – 11/12 LUTEGO 2017

25 stycznia 2017 / godz. 17:00

KRAM START
ELBLĄG

20 (6)

ENERGA AZS
KOSZALIN

17 (14)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
SĘDZIOWIE
Paweł Kaszubski (Gdańsk)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Czapla (Olsztyn)
11 lutego 2017 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

24 (12)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

24 (13)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSiR
ul. Nadbrzeżna 34
SĘDZIOWIE
Jakub Czochra (Zamość)
Michał Szpinda (Zamość)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Szumański (Niewiesze)
11 lutego 2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

21 (12)

VISTAL
GDYNIA

31 (16)

OBIEKT
Hala Sportowa OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Grzegorz Christ (Bielany Wrocławskie)
Tomasz Christ (Świdnica)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Jarosław Szynklarz (Ozimek)
11 lutego 2017 / godz. 17:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

31 (14)

KPR
JELENIA GÓRA

30 (19)

OBIEKT
Hala Sportowa „Sokolnia”
ul. Sikorskiego 1
SĘDZIOWIE
Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Cieśliński (Elbląg)
11 lutego 2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

35 (17)

KPR
KOBIERZYCE

12 (5)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Jacek Moskalczyk (Żarówka)
Marcin Pazdro (Mielec)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Leszek Sołodko (Warszawa)
12 lutego 2017 / godz. 18:30

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

28 (15)

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

26 (10)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Zbigniew Tupaj (Elbląg)

18. KOLEJKA – 18/19 LUTEGO 2017

18 lutego 2017 / godz. 15:30

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

33 (15)

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

23 (9)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSRiR
ul. Twardowskiego 12
SĘDZIOWIE
Damian Godzina (Tczew)
Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Chudzicki (Poznań).
18 lutego 2017 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

33 (16)

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

25 (12)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Dębowa 20
SĘDZIOWIE
Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Marek Musiał (Ozimek).
18 lutego 2017 / godz. 17:00

KPR
JELENIA GÓRA

26 (14)

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

27 (17)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Michał Kopiec (Siemanowice Śląskie)
Marcin Zubek (Bytom)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ryszard Klimkowicz (Opole).
18 lutego 2017 / godz. 17:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

35 (17)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

28 (12)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 4
SĘDZIOWIE
Krzysztof Bąk (Zielona Góra)
Kamil Ciesielski (Zielona Góra)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Krzysztof Manyś (Poznań)
19 lutego 2017 / godz. 16:00

VISTAL
GDYNIA

22 (13)

KRAM START
ELBLĄG

26 (14)

OBIEKT
Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia”
ul. Kazimierza Górskiego 8
SĘDZIOWIE
Jakub Jerlecki (Szczecin)
Maciej Łabuń (Szczecin)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Piotr Brenk (Gniezno).
19 lutego 2017 / godz. 19:30

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

25 (12)

MKS SELGROS LUBLIN

22 (7)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa RCS
ul. Odrodzenia 28B
SĘDZIOWIE
Andrzej Chrzan (Tarnów)
Michał Janas (Tarnów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Sławomir Cłapiński (Łódź).

19. KOLEJKA – 25/26 LUTEGO 2017

25 lutego 2017 / godz. 15:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

22 (11)

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

26 (13)

OBIEKT
Hala Sportowa „Sokolnia”
ul. Sikorskiego 1
SĘDZIOWIE
Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Ireneusz Cieśliński (Elbląg)
25 lutego 2017 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

20 (9)

ENERGA AZS
KOSZALIN

28 (16)

OBIEKT
Hala Sportowa MOSiR
ul. Nadbrzeżna 34
SĘDZIOWIE
Paweł Podsiadło (Radom)
Adam Świostek (Radom)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Stanisław Puszkarski (Zamość)
25 lutego 2017 / godz. 17:00

KPR
JELENIA GÓRA

24 (12)

VISTAL
GDYNIA

35 (20)

OBIEKT
Park Sportowy „Złotnicza”
ul. Złotnicza 12
SĘDZIOWIE
Artur Jędrycha (Sosnowiec)
Marcin Pytlik (Siemanowice Śląskie)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Mariusz Szynklarz (Opole)
25 lutego 2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

29 (13)

KPR
KOBIERZYCE

28 (15)

OBIEKT
Hala Sportowa OSiR „Relax”
Al. 3-go Maja 6B
SĘDZIOWIE
Andrzej Kierczak (Michałowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Grzegorz Budziosz (Chęciny)
25 lutego 2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

24 (12)

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

19 (10)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus”
ul. Kazimierza Wielkiego 8
SĘDZIOWIE
Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Sławomir Cłapiński (Łódź)
26 lutego 2017 / godz. 17:00

AZS ŁĄCZPOL AWFiS
GDAŃSK

23 (10)

KRAM START
ELBLĄG

35 (22)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE
Korneliusz Habierski (Głogów)
Grzegorz Skrobak (Głogów)
TRANSMISJA
brak
DELEGAT
Leszek Sołodko (Warszawa)

20. KOLEJKA – 04/05 MARCA 2017

01 marca 2017 / godz. 18:00

KRAM START ELBLĄG

31 (14)

OLIMPIA-BESKID NOWY SĄCZ

22 (7)

OBIEKT Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135 SĘDZIOWIE Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA brak DELEGAT Marek Żabczyński (Gdańsk).
04 marca 2017 / godz. 16:00

POGOŃ BALTICA SZCZECIN

29 (14)

UKS PCM KOŚCIERZYNA

18 (10)

OBIEKT Hala Sportowa MOSRiR ul. Twardowskiego 12 SĘDZIOWIE Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Ostrów Wielkopolski)
TRANSMISJA brak DELEGAT Krzysztof Manyś (Poznań).
04 marca 2017 / godz. 17:00

KPR KOBIERZYCE

28 (15)

KPR JELENIA GÓRA

21 (11)

OBIEKT Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Dębowa 20 SĘDZIOWIE Damian Demczuk (Lubin)
Tomasz Rosik (Lubin)
TRANSMISJA brak DELEGAT Adam Mikołajczak (Groblice).
04 marca 2017 / godz. 17:00

VISTAL GDYNIA

28 (14)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS GDAŃSK

25 (6)

OBIEKT Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia” ul. Kazimierza Górskiego 8 SĘDZIOWIE Damian Godzina (Tczew)
Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
TRANSMISJA brak DELEGAT Mirosław Majchrowski (Gdańsk).
05 marca 2017 / godz. 16:00

METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN

31 (17)

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB.

23 (10)

OBIEKT Hala Widowiskowo-Sportowa RCS ul. Odrodzenia 28B SĘDZIOWIE Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA brak DELEGAT Ryszard Matuszewski (Szczecin).
05 marca 2017 / godz. 17:00

ENERGA AZS KOSZALIN

29 (16)

MKS SELGROS LUBLIN

28 (14)

OBIEKT Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Śniadeckich 4 SĘDZIOWIE Korneliusz Habierski (Głogów)
Grzegorz Skrobak (Głogów)
TRANSMISJA brak DELEGAT Piotr Chudzicki (Poznań).

21. KOLEJKA – 11/12 MARCA 2017

08 marca 2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS LUBLIN

28 (12)

KRAM START ELBLĄG

32 (18)

OBIEKT Hala Widowiskowo-Sportowa „Globus” ul. Kazimierza Wielkiego 8 SĘDZIOWIE Cezary Figarski (Radom)
Dariusz Żak (Radom)
TRANSMISJA brak DELEGAT Mirosław Baum (Warszawa)
11 marca 2017 / godz. 15:00

UKS PCM KOŚCIERZYNA

23 (13)

ENERGA AZS KOSZALIN

31 (14)

OBIEKT Hala Sportowa „Sokolnia” ul. Sikorskiego 1 SĘDZIOWIE Dariusz Mroczkowski (Sierpc)
Jakub Mroczkowski (Sierpc)
TRANSMISJA brak DELEGAT Zbigniew Czapla (Olsztyn)
11 marca 2017 / godz. 15:30

OLIMPIA-BESKID NOWY SĄCZ

22 (12)

AZS ŁĄCZPOL AWFiS GDAŃSK

29 (12)

OBIEKT Hala Sportowa MOSiR ul. Nadbrzeżna 34 SĘDZIOWIE Jacek Moskalczyk (Żarówka)
Marcin Pazdro (Mielec)
TRANSMISJA brak DELEGAT Paweł Musialik (Bytom)
11 marca 2017 / godz. 17:00

KPR KOBIERZYCE

21 (8)

VISTAL GDYNIA

28 (15)

OBIEKT Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Dębowa 20 SĘDZIOWIE Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA brak DELEGAT Ireneusz Szumański (Niewiesze)
11 marca 2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB.

22 (12)

POGOŃ BALTICA SZCZECIN

33 (17)

OBIEKT Hala Sportowa OSiR „Relax” Al. 3-go Maja 6B SĘDZIOWIE Artur Jędrycha (Sosnowiec)
Marcin Pytlik (Siemanowice Śląskie)
TRANSMISJA brak DELEGAT Grzegorz Budziosz (Chęciny)
11 marca 2017 / godz. 18:00

KPR JELENIA GÓRA

17 (12)

METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN

28 (14)

OBIEKT Park Sportowy „Złotnicza” ul. Złotnicza 12 SĘDZIOWIE Filip Fahner (Głogów)
Łukasz Kubis (Głogów)
TRANSMISJA brak DELEGAT Andrzej Mikołajczak (Wrocław)

22. KOLEJKA – 25/26 MARCA 2017

22 marca 2017 / godz. 17:30

ENERGA AZS KOSZALIN

30 (15)

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB.

27 (11)

OBIEKT Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Śniadeckich 4 SĘDZIOWIE Filip Fahner (Głogów)
Łukasz Kubis (Głogów)
TRANSMISJA brak DELEGAT Krzysztof Manyś (Poznań)
25 marca 2017 / godz. 16:00

KRAM START ELBLĄG

36 (19)

UKS PCM KOŚCIERZYNA

27 (12)

OBIEKT Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135 SĘDZIOWIE Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
TRANSMISJA brak DELEGAT Marek Żabczyński (Gdańsk)
25 marca 2017 / godz. 16:00

METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN

33 (16)

KPR KOBIERZYCE

16 (8)

OBIEKT Hala Widowiskowo-Sportowa RCS ul. Odrodzenia 28B SĘDZIOWIE Korneliusz Habierski (Głogów)
Grzegorz Skrobak (Głogów)
TRANSMISJA brak DELEGAT Zbigniew Tarczykowski (Osina)
25 marca 2017 / godz. 16:30

AZS ŁĄCZPOL AWFiS GDAŃSK

24 (11)

MKS SELGROS LUBLIN

30 (15)

OBIEKT
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1
SĘDZIOWIE Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
TRANSMISJA brak DELEGAT Zbigniew Tupaj (Elbląg)
25 marca 2017 / godz. 17:00

KPR JELENIA GÓRA

20 (7)

POGOŃ BALTICA SZCZECIN

35 (17)

OBIEKT Park Sportowy „Złotnicza” ul. Złotnicza 12 SĘDZIOWIE Jakub Gnyszka (Ozimek)
Mateusz Stonoga (Ozimek)
TRANSMISJA brak DELEGAT Piotr Chudzicki (Poznań)
25 marca 2017 / godz. 18:00

VISTAL GDYNIA

25 (10)

OLIMPIA-BESKID NOWY SĄCZ

23 (12)

OBIEKT Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia” ul. Kazimierza Górskiego 8 SĘDZIOWIE Bartosz Leszczyński (Płock)
Marcin Piechota (Płock)
TRANSMISJA brak DELEGAT Ryszard Matuszewski (Szczecin)