Superliga: w Kielcach bez niespodzianki

🕔09.Wrzesień 2017, 20:58:41

Beniaminek z Kielc nie sprawił niespodzianki i w spotkaniu z zespołem z Lublina poniósł wysoką porażkę. Jedynie podczas pierwszych minut zawodniczki Korony były w stanie nawiązać walkę z utytułowanym rywalem. Ostatecznie przegrały różnicą czternastu bramek.

Najwyższa klasa rozgrywkowa kobiet powróciła do Kielc po czterech sezonach. Uroku inauguracji sezonu dodawał fakt, że do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechał utytułowany zespół z Lublina. To właśnie MKS występował w roli faworyta, jednak początek spotkania udowodnił, że Korona zagra bez skrupułów. Gospodynie radziły sobie dobrze, jednak tylko do dziesiątej minuty.

Reszta meczu należała już do MKS-u. Podopieczne Roberta Lisa kontrolowały wszelkie wydarzenia i narzuciły własne warunki. Efektem tego była rosnąca przewaga, która już do przerwy wynosiła dwanaście trafień. W drugiej połowie lublinianki utrzymywały przewagę i zainkasowały komplet punktów.

1. kolejka / 09.09.2017 / godz. 19:00

KORONA HANDBALL
KIELCE

16 (6)

vs

MKS PERŁA
LUBLIN

30 (18)

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej