Superliga: trudna przeprawa Miedziowych

🕔25.Luty 2017, 17:38:28

Podopieczne Bożeny Karkut wyjechały z Kościerzyny z kompletem punktów, jednak spotkanie z miejscowym UKS PCM nie należało do najłatwiejszych. Metraco Zagłębie Lubin dopiero w drugiej połowie narzuciło własne warunki.

Wszystko wskazywało na to, że od początku rywalizacji przyjezdne narzucą własne warunki i sięgną po łatwe dwa punkty. UKS PCM zweryfikował jednak zamiary Miedziowych i w pierwszej połowie toczył wyrównany bój, pokazując charakter i serce do walki. W tej części meczu oba zespoły postawiły na defensywę.

Nieco inaczej wyglądała już sytuacja po powrocie na parkiet. Przyjezdne wykorzystywały błędy kościerzynianek, dzięki czemu wyprowadziły kilka kontrataków, co pozwoliło wypracować osiem bramek przewagi. Wiodącą postacią była Zana Marić, która w całym spotkaniu zdobyła aż jedenaście bramek. UKS PCM próbował odrobić straty i walczył o każdą akcję, czego efektem było jedynie zmniejszenie strat.

19. kolejka / 25.02.2017 / godz. 15:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

22 (11)

vs

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

26 (13)

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej