Superliga: thriller w Kobierzycach dla Jelonki

🕔09.Wrzesień 2017, 19:55:55

Spotkanie pomiędzy Kobierzycami a Jelenią Górą mogło podobać się kibicom, którzy w sobotni wieczór zdecydowali się wybrać na halę. Po istnej wymianie ciosów oraz walce do ostatnich sekund dwa punkty zdobyły jednak przyjezdne.

Obie drużyny znają się bardzo dobrze, bowiem w zeszłym sezonie rywalizowały ze sobą w grupie walczącej o utrzymanie w PGNiG Superlidze. W zespołach doszło jednak do kilku zmian, które miały zaważyć na poziomie gry. Początek należał do przyjezdnych i gdyby nie skuteczne interwencje Moniki Ciesiółki, przewaga Jelonki byłaby jeszcze wyższa.

Zdecydowanie więcej emocji dostarczyła kibicom druga połowa. Istna wymiana ciosów i walka o każdą piłkę udowodniła, że każdemu zależy na zwycięstwie. Na prowadzeniu utrzymywały się jeleniogórzanki, jednak gospodyniom udało się odrobić straty. O trzech punktach zdecydować miała więc sama końcówka. Bramkę na wagę zwycięstwa KPR-u Jelenia Góra zdobyła Sylwia Jasińska.

1. kolejka / 09.09.2017 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

19 (9)

vs

KPR
JELENIA GÓRA

20 (10)

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej