Superliga: Selgros zdobył Piotrków. Fatalna kontuzja Wypych

🕔25.Wrzesień 2016, 20:52:50

Trzecią wygraną w rozgrywkach PGNiG Superligi odniosły w niedzielę zawodniczki MKS-u Selgros Lublin. Mistrzynie Polski pewnie wygrały na wyjeździe z Piotrcovią Piotrków Trybunalski 28:19. Cieniem na spotkaniu położyła się jednak fatalnie wyglądająca kontuzja Agaty Wypych.

Liderka piotrkowskiej drużyny po jednej z akcji na początku drugiej połowy niefortunnie upadła na boisko i doznała zwichnięcia ręki w łokciu. 36-letnia rozgrywająca plac gry opuściła na noszach i natychmiast została odwieziona do szpitala.

Do tego momentu Wypych była najlepszą zawodniczką Piotrcovii. Była reprezentantka kraju do 35. minuty spotkania rzuciła pięć bramek, a jej drużyna dzielnie stawiała czoła faworyzowanym rywalkom. Po stracie Wypych zawodniczki Michała Pastuszki nie były już w stanie nawiązać walki z mistrzyniami kraju.

MKS odniósł w Piotrkowie Trybunalskim trzecią wygraną w sezonie i zrównał się liczbą punktów z dotychczasowym liderem z Elbląga. Do zwycięstwa nad Piotrcovią zespół poprowadziła Marta Gęga, która zdobyła osiem bramek.

4. kolejka / 25.09.2016 / godz. 18:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

19 (12)

vs

MKS SELGROS
LUBLIN

28 (15)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 32. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 25.05.2019. (więcej…)

Więcej