Superliga: punkty zostały w Kościerzynie

🕔01.Kwiecień 2017, 18:50:39

Zawodniczki UKS PCM Kościerzyny pokonały KPR Jelenią Górę i sięgnęły po bardzo ważne punkty. Zwycięstwo podopiecznych Dariusza Męczykowskiego sprawiło, że powiększyły one dystans nad dwoma ostatnimi zespołami tabeli.

Faworytem rywalizacji były gospodynie, choć pierwsze minuty mogły wskazywać inaczej. Dopiero wraz z upływem czasu UKS PCM zaczął dochodzić do głosu i szczególnie za sprawą Justyny Balter nie stracił dystansu do ambitnych jeleniogórzanek, a nawet objął prowadzenie. W ostatnich akcjach pierwszej połowy KPR-owi udało się jednak doprowadzić do remisu.

Po powrocie na parkiet kibice byli świadkami niewielkiej przewagi kościerzynianek. Skuteczne interwencje Iwony Łoś wprawiały przyjezdne w zakłopotanie i nie pozwalały im przejąć inicjatywy. Rywalizacja mogła się podobać, a stawka pojedynku podgrzewała emocje i chęć zwycięstwa. KPR nie zdołał już jednak dogonić miejscowych i dwa punkty pozostały w Kościerzynie.

23. kolejka / 01.04.2017 / godz. 15:00

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

27 (14)

vs

KPR JELENIA
GÓRA

25 (14)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 27. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 27. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 27. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 24.04.2019. (więcej…)

Więcej