Superliga: Pogoń Baltica tłem dla Vistalu

🕔21.Styczeń 2017, 20:24:55

W spotkaniu na szczycie PGNiG Superligi kobiet Vistal Gdynia nie dał żadnych szans przyjezdnym ze Szczecina. Dla podopiecznych Pawła Tetelewskiego było to dwunaste zwycięstwo w sezonie.

Rywalizacja dwóch aktualnie najlepszych zespołów polskiej ligi miała być niezwykle wyrównana i pełna emocji. Okazało się jednak, że kibice obejrzeli jednostronne widowisko, które padło łupem gospodyń. Skuteczne interwencje Weroniki Kordowieckiej oraz bardzo dobra postawa rozgrywających, szczególne Vitorii Macedo sprawiły, że gdynianki miały do przerwy sześć bramek przewagi.

Po przerwie przyjezdne starały się odrobić straty i dodatkowo skupiły się na własnej defensywie. Dobrze w obronie spisywały się także zawodniczki Vistalu, więc zdobycie dwóch bramek z rzędu było nie lada wyczynem. Wraz z upływem czasu dwa punkty można już było zapisać na konto drużyny Pawła Tetelewskiego, co wprawiło w radość wszystkich zgromadzonych w hali.

14. kolejka / 21.01.2017 / godz. 17:00

VISTAL
GDYNIA

27 (13)

vs

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

19 (7)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 27. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 27. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 27. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 24.04.2019. (więcej…)

Więcej