Superliga: Piotrcovia ucieka z ostatniej pozycji

🕔21.Styczeń 2017, 20:28:32

Piotrcovia Piotrków Tryb. pokonała różnicą jedenastu bramek Olimpię-Beskid Nowy Sącz i tym samym opuściła ostatnie miejsce tabeli. Gospodynie narzuciły swoje warunki już od początku spotkania.

Rywalizacja zespołów zajmujących dwa ostatnie miejsca w tabeli miała być pojedynkiem wyrównanym i pełnym emocji. Tak jednak nie było, a wszystko to zasługa znakomicie spisujących się gospodyń. Będąca w świetnej dyspozycji Karolina Sarnecka wręcz zamurowała bramkę Piotrcovii, przez co w pierwszej połowie Góralki zdobyły tylko sześć bramek i przy takiej dyspozycji zespołu Rafała Przybylskiego już mogły pogodzić się z porażką.

Przerwa nie odmieniła zawodniczek Olimpii-Beskid. Zespół do gry chciała poderwać Agnieszka Leśniak, jednak nie była w stanie zmniejszyć rozmiarów porażki. Dystans pomiędzy drużynami wciąż zmieniał się na korzyść Piotrcovii, która zmierzała po dwa punkty i tym samym uciekła z ostatniego miejsca w tabeli na rzecz właśnie Góralek.

14. kolejka / 21.01.2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

31 (15)

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

20 (6)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 32. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 25.05.2019. (więcej…)

Więcej