Superliga: Piotrcovia blisko niespodzianki

🕔22.Marzec 2017, 20:31:46

W spotkaniu inaugurującym ostatnią kolejkę fazy zasadniczej, pomiędzy Energą AZS a Piotrcovią, nieznacznie lepszy okazał się zespół z Koszalina. Ambitne przyjezdne były jednak o krok od sprawienia niespodzianki i zdobycia ważnych punktów.

Rywalizacja w Koszalinie miała przebiegać pod dyktando miejscowej Energi AZS, ale już sam początek udowodnił, że będzie to wyrównane spotkanie. Walczące o utrzymanie zawodniczki Piotrcovii nie miały nic do stracenia i postawiły wszystko na jedną kartę. Pierwsza połowa to gra bramka za bramkę i dopiero tuż przed zejściem do szatni Akademiczki wykorzystały błędy przyjezdnych i odskoczyły na cztery trafienia.

Dobrze między słupkami spisywała się Izabela Prudzienica, a w ataku swoje umiejętności demonstrowała Romana Roszak. Piotrkowianki nie dawały jednak za wygraną i ambitnie walczyły o korzystny dla siebie rezultat. Im bliżej końca, tym emocje rosły, a kibice musieli drżeć o końcowy wynik. Gospodyniom nie pomogła bowiem przerwa, o którą poprosiła Anita Unijat. Plany przyjezdnych pokrzyżowała jednak Roszak, która przypieczętowała zwycięstwo Energi AZS.

22. kolejka / 22.03.2017 / godz. 17:30
energa

ENERGA AZS KOSZALIN

30 (15)

vs

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB.

27 (11)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 32. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 25.05.2019. (więcej…)

Więcej