Superliga: pierwsze punkty KPR-u Kobierzyce!

🕔01.Październik 2016, 21:37:57

KPR Kobierzyce z premierową wygraną w sezonie! Szczypiornistki beniaminka PGNiG Superligi w ostatnim sobotnim meczu 5. kolejki wygrały na wyjeździe z Olimpią-Beskid Nowy Sącz 28:27. Bohaterką przyjezdnych została Elżbieta Wesołowska.

Zawodniczki Olimpii-Beskid przystępowały do spotkania w roli faworytek. Już pierwsze minuty udowodniły, że rywalizacja z KPR-em Kobierzyce nie będzie tak łatwa, jak przypuszczano. Beniaminek prowadził z gospodyniami wyrównaną grę i nawet zdołał odrobić niewielką przewagę nowosądeczanek, które mimo wszystko do szatni schodziły mając jedną bramką więcej.

W drugiej połowie wynik wciąż oscylował wokół remisu. Na prowadzeniu były Góralki, na co prośbą o przerwę zareagował Tomasz Folga. Jego podopieczne w dalszym ciągu walczyły o pierwsze punkty w sezonie, a do celu przybliżać je miała dobra gra trio: Mączka, Skalska i Wesołowska. Dzięki trafieniu ostatniej z nich KPR wyszarpał punkty tuż przed zakończeniem spotkania i cieszył się z ważnego zwycięstwa.

5. kolejka / 01.10.2016 / godz. 20:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

27 (17)

vs

KPR
KOBIERZYCE

28 (16)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 32. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 25.05.2019. (więcej…)

Więcej