Superliga: Mihdaliova prowadzi MKS do zwycięstwa

🕔25.Luty 2017, 19:19:13

Alesia Mihdaliova zdobyła aż dziesięć bramek i w spotkaniu 19. kolejki PGNiG Superligi poprowadziła swój zespół do zwycięstwa nad Pogonią Baltica Szczecin. Dzięki wygranej MKS Selgros Lublin pozostaje na fotelu lidera.

Rywalizacja mistrza i wicemistrza kraju zapowiadała się niezwykle ciekawie. Celem obu zespołów było zdobycie dwóch punktów, co widoczne było już od pierwszego gwizdka sędziów. Ciężar gry na własne barki wzięła Alesia Mihdaliova, która w całym spotkaniu zdobyła aż dziesięć bramek. Mimo wszystko szczecinianki próbowały nawiązać walkę i nie odpuszczały, a skutecznie interweniująca Adrianna Płaczek pozwoliła zejść do szatni ze stratą tylko dwóch trafień.

W drugiej połowie lublinianki starały się trzymać rękę na pulsie, czego efektem było utrzymanie się na prowadzeniu. Kibice byli świadkami piłki ręcznej na dobrym poziomie i wyrównanej gry bramka za bramkę. W ostatnich piętnastu minutach gospodynie starały się zademonstrować swoją wyższość i dzięki kolejnym bramkom postawiły kropkę nad i, zgarniając całą pulę.

19. kolejka / 25.02.2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

24 (12)

vs

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

19 (10)

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej