Superliga: Kram Start przełamał Miedziowe

🕔02.Kwiecień 2017, 20:08:08

Kram Start zakończył serię zwycięstw Metraco Zagłębia i wraz z zespołem Bożeny Karkut stworzył w Elblągu niesamowite widowisko. Zdobyte dwa punkty pozwoliły elblążankom awansować w tabeli.

Ambicja i żądza punktów widoczne były już od pierwszej akcji. Celem elblążanek było narzucenie własnych warunków, a dzięki szybkiemu rozegraniu oraz agresywności zarówno w ataku jak i obronie, Kram Start miał zdominować wydarzenia na parkiecie. Miedziowe dostosowały się jednak do stylu gry, choć musiały gonić wynik.

Po powrocie na parkiet żadna z drużyn nie spuściła z tonu. Wymiana ciosów mogła podobać się kibicom, szczególnie że na prowadzeniu były miejscowe. Lubinianki wciąż walczyły o każdą piłkę, by mieć jeszcze szansę na zwycięstwo. Podjęte ryzyko oraz indywidualne krycie nie przyniosły jednak efektu i dwa punkty pozostały w Elblągu.

23. kolejka / 02.04.2017 / godz. 17:00

KRAM START ELBLĄG

23 (10)

vs

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

21 (8)

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej