Superliga: Energa AZS nie dała szans Góralkom

🕔25.Luty 2017, 18:50:58

Energa AZS odniosła kolejne zwycięstwo. Podopieczne Anity Unijat zdominowały miejscową Olimpię-Beskid i prawie przez całe spotkanie dyktowały tempo. Wygrana pozwoliła koszaliniankom awansować w tabeli i zrównać się dorobkiem z Pogonią Baltica.

Mimo końcowego wyniku i wysokiego zwycięstwa przyjezdnych, początek spotkania należał do Olimpii-Beskid. Podopieczne Lucyny Zygmunt wykorzystały nieuwagę Akademiczek i przez pierwsze piętnaście minut mogły być zadowolone ze swojej postawy. Potem swój koncert zaczęła Valentina Nestsiaruk, dzięki której przyjezdne zeszły do szatni z przewagą siedmiu bramek.

Po przerwie Energa AZS nie spuściła z tonu i chciała powiększyć dystans, jednak gospodynie wzięły się do pracy i dały kibicom nadzieje na emocje i wyrównaną walkę. Obu zespołom przytrafiło się również sześć minut słabszej dyspozycji, w których pojawiło się zbyt dużo błędów, a piłka ani razu nie znalazła się w bramce. Ostatecznie komplet punktów pojechał do Koszalina, a Olimpia-Beskid pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli.

19. kolejka / 25.02.2017 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

20 (9)

vs

ENERGA AZS
KOSZALIN

28 (16)

energa

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 32. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 25.05.2019. (więcej…)

Więcej