Superliga: dominacja przyjezdnych, Akademiczki bez punktów

🕔26.Luty 2017, 19:09:07

Zawodniczki Kram Startu Elbląg zdominowały wydarzenia na parkiecie w Gdańsku i pokonały AZS Łączpol AWFiS Gdańsk różnicą aż dwunastu bramek. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy przedłużyły tym samym świetną serię i potwierdziły swoją wysoką formę.

Zespół z Elbląga potwierdził swoją wysoką dyspozycję i w spotkaniu z Akademiczkami z Gdańska nie pozostawił żadnych złudzeń, który zespół jest aktualnie lepszy. Już od pierwszych minut zaznaczyła się przewaga przyjezdnych i mimo ambitnej postawy gospodyń nie były one w stanie zbliżyć się do faworytek. Największy postrach w gdańskiej defensywie budziła Aleksandra Kwiecińska.

Po przerwie na parkiet podopieczne Edyty Majdzińskiej starały się zmniejszyć dystans i postawiły wszystko na jedną kartę. W niemal każdej akcji wycofywały bramkarkę, by w ataku mieć większe pole do popisu. Początkowo przyniosło to efekt, jednak przewaga Kram Startu wciąż wynosiła powyżej dziesięciu trafień. Elblążanki kontrolowały wydarzenia i wróciły do domu z dwoma punktami.

19. kolejka / 26.02.2017 / godz. 17:00

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

23 (10)

vs

KRAM START
ELBLĄG

35 (22)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 15. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 15. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 15. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 26-27.01.2019. (więcej…)

Więcej