Superliga: beniaminek lepszy od Olimpii-Beskid

🕔02.Kwiecień 2017, 20:04:53

KPR Kobierzyce udanie rozpoczął rywalizację o utrzymanie w PGNiG Superlidze. W pierwszym spotkaniu trzeciej rundy beniaminek pokonał Olimpię-Beskid Nowy Sącz, 25:21. Tym samym Góralki pozostają na ostatnim miejscu w tabeli.

Już od pierwszego gwizdka gospodynie pragnęły narzucić własne warunki i wykorzystały dobrą postawę Katarzyny Demiańczuk. Olimpia-Beskid nie dawała jednak za wygraną i nie pozwoliła zawodniczkom KPR-u na wypracowanie większej przewagi, remisując do przerwy.

W drugiej połowie Góralki podkręciły tempo, ale zespół prowadzony przez Tomasza Folga trzymał rękę na pulsie. W ostatnim kwadransie konsekwentna gra w ataku pozycyjnym gospodyń przyniosła wyczekiwany efekt. Beniaminek kontrolował wydarzenia i dopisał do swojego konta ważne dwa punkty. W o wiele gorszej sytuacji jest teraz zespół z Nowego Sącza, który pozostaje na ostatniej pozycji.

23. kolejka / 02.04.2017 / godz. 17:00

KPR KOBIERZYCE

25 (10)

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

21 (10)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 32. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 25.05.2019. (więcej…)

Więcej