Superliga: AZS bez szans w Lubinie

🕔05.Luty 2017, 19:42:53

W ramach 16. kolejki PGNiG Superligi kobiet Metraco Zagłębie Lubin nie dało szans drużynie z Gdańska i po wysokim zwycięstwie zdobyło kolejne ważne punkty. Przewaga podopiecznych Bożeny Karkut zarysowała się już w pierwszej części spotkania.

Zespół Bożeny Karkut zakończył zwycięską serię AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk. Gospodynie już po pierwszym gwizdku zaprezentowały niezwykle twardą i skuteczną defensywę, co znacznie utrudniło Akademiczkom zdobycie bramek. Lubinianki z akcji na akcję powiększały swój dorobek, dzięki czemu schodziły do szatni w świetnych nastrojach.

Gdańszczanki próbowały odmienić losy spotkania, jednak Zagłębie dominowało w każdym elemencie gry. Sytuację starały się ratować Katarzyna Skonieczna oraz Adrianna Górna, jednak przy tak dysponowanych lubiniankach nie było to łatwe zadanie. Zwycięstwo pozwoliło Miedziowym wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli.

16. kolejka / 05.02.2017 / godz. 15:30

METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN

34 (17)

vs

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

23 (10)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 32. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 32. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 25.05.2019. (więcej…)

Więcej