Superliga: AZS bez punktów w Elblągu

🕔26.Październik 2016, 21:15:25

2016.09.25 Lubin Pilka reczna PGNiG Superliga Kobiet sezon 2016/2017 Metraco Zaglebie Lubin - Kram Start Elblag N/Z Aleksandra Jedrzejczyk radosc Foto Pawel Andrachiewicz / PressFocus  2016.09.25 Lubin Handball PGNiG Superliga women season 2016/2017 Metraco Zaglebie Lubin - Kram Start Elblag Aleksandra Jedrzejczyk radosc Photo Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Wielkich emocji dostarczyło spotkanie w Elblągu, gdzie miejscowy Kram Start podejmował Akademiczki z Gdańska. Ostatecznie gospodynie zwyciężyły różnicą jedynie dwóch bramek.

Początek spotkania zdecydowanie należał do elblążanek, które chciały narzucić własne warunki i spokojnie prowadzić grę, zmierzając po dwa punkty. Kibice mogli być zaskoczeni obrotem spraw, bowiem w 20. minucie na tablicy wyników widoczne było 11:3. Przyjezdne nie zamierzały jednak odpuszczać i błyskawicznie odrobiły straty, rzucając siedem bramek z rzędu.

Druga połowa zapowiadała się więc niezwykle emocjonująco. Gdańszczanki zdołały doprowadzić do remisu i spotkanie rozpoczęło się od nowa. Zawodniczki Kram Startu były niezwykle zmotywowane, by po ostatnich wynikach w końcu zatrzymać na swoim koncie dwa punkty. Ostatnie minuty potoczyły się po myśli zespołu Andrzeja Niewrzawy i elblążanki zwyciężyły różnicą dwóch bramek.

8. kolejka / 26.10.2016 / godz. 18:00