SĘDZIOWIE

SĘDZIOWIE
LISTA SĘDZIÓW PGNiG SUPERLIGI NA SEZON 2016/17:
LP Para sędziowska Wojewódzki ZPR
1. Baranowski Marek (Warszawa) – Lemanowicz Bogdan (Łąck) Mazowiecki ZPR
2. Bąk Krzysztof (Zielona Góra) – Ciesielski Kamil (Zielona Góra) Lubuski ZPR
3. Bijak Weronika (Bydgoszcz) – Ryczek Paulina (Bydgoszcz) Kujawsko-Pomorski ZPR
4. Brehmer Joanna (Mikołów) – Skowronek Agnieszka (Ruda Śląska) Śląski ZPR
5. Chodorek Michał (Kielce) – Popiel Paweł (Kielce) Świętokrzyski ZPR
6. Christ Grzegorz (Bielany Wrocławskie) – Christ Tomasz (Świdnica) Dolnośląski ZPR
7. Chrzan Andrzej (Tarnów) – Janas Michał (Tarnów) Małopolski ZPR
8. Czochra Jakub (Zamość) – Szpinda Michał (Zamość) Lubelski ZPR
9. Dąbrowski Kamil (Kielce) – Staniek Paweł (Kielce) Świętokrzyski ZPR
10. Demczuk Damian (Lubin) – Rosik Tomasz (Lubin) Dolnośląski ZPR
11. Dębski Igor (Kielce) – Rodacki Artur (Kielce) Świętokrzyski ZPR
12. Fabryczny Michał (Mysłowice) – Rawicki Jakub (Katowice) Śląski ZPR
13. Fahner Filip (Głogów) – Kubis Łukasz (Głogów) Dolnośląski ZPR
14. Figarski Cezary (Radom) – Żak Dariusz (Radom) Mazowiecki ZPR
15. Filipiak Arkadiusz (Siemichocze) – Filipiak Tomasz (Siemiatycze) Podlaski ZPR
16. Gnyszka Jakub (Ozimek) – Stonoga Mateusz (Ozimek) Opolski ZPR
17. Gratunik Andrzej (Zielona Góra) – Wołowicz Mariusz (Ostrów Wielkopolski) Lubuski ZPR / Wielkopolski ZPR
18. Habierski Korneliusz (Głogów) – Skrobak Grzegorz (Głogów) Dolnośląski ZPR
19. Jerlecki Jakub (Szczecin) – Łabuń Maciej (Szczecin) Zachodniopomorski ZPR
20. Jędrycha Artur (Sosnowiec) – Pytlik Marcin (Siemanowice Śląskie) Śląski ZPR
21. Kamrowski Łukasz (Cedry Wielkie) – Wojdyr Piotr (Gdańsk) Pomorski ZPR
22. Kierczak Andrzej (Michałowice) – Wrona Tomasz (Kraków) Małopolski ZPR
23. Kopiec Michał (Siemanowice Śląskie) – Zubek Marcin (Bytom) Śląski ZPR
24. Lesiak Urszula (Kraków) – Lidacka Małgorzata (Kraków) Małopolski ZPR
25. Leszczyński Bartosz (Płock) – Piechota Marcin (Płock) Mazowiecki ZPR
26. Lubecki Miłosz (Rzeszów) – Pieczonka Mateusz (Rzeszów) Podkarpacki ZPR
27. Marciniak Mariusz (Wolsztyn) – Radziszewski Piotr (Wolsztyn) Wielkopolski ZPR
28. Młyński Grzegorz (Zwoleń) – Puszkarski Rafał (Legionowo) Mazowiecki ZPR
29. Moskalczyk Jacek (Żarówka) – Pazdro Marcin (Mielec) Podkarpacki ZPR
30. Mroczkowski Dariusz (Sierpc) – Mroczkowski Jakub (Sierpc) Mazowiecki ZPR
31. Orzech Michał (Brodnica) – Orzech Robert (Brodnica) Kujawsko-Pomorski ZPR
32. Pelc Sebastian (Rzeszów) – Pretzlaf Jakub (Rzeszów) Podkarpacki ZPR
33. Podsiadło Paweł (Radom) – Świostek Adam (Radom) Mazowiecki ZPR
34. Rajkiewicz Andrzej (Szczecin) – Tarczykowski Jakub (Szczecin) Zachodniopomorski ZPR