Puchar EHF: piąta porażka GTPR Gdyni

🕔03.Luty 2018, 19:11:54

Spotkanie rozegrane w ramach 5. kolejki Pucharu EHF przyniosło kolejną porażkę GTPR Gdyni. Tym razem od Polek lepsze okazały się zawodniczki Byasen Handball Elite, które od samego początku narzuciły własne warunki. W tej edycji europejskich rozgrywek podopieczne Gienadija Kamelina nie zdobyły jeszcze żadnych punktów.

Mistrzynie Polski od początku miały problem z norweskim zespołem. Gospodynie dyktowały warunki, sprawując się dobrze zarówno w obronie jak i ataku. Efektem tego była szybko wypracowana przewaga, której Byasen nie oddał aż do ostatniego gwizdka.

Z minuty na minutę różnica pomiędzy zespołami rosła, a na koniec wyniosła aż dwadzieścia dwa trafienia. Najskuteczniejsza po stronie GTPR Gdyni była Joanna Kozłowska, autorka sześciu bramek. Po stronie Norweżek brylowała Moa Högdahl, która aż dziewięciokrotnie pokonała bramkarki polskiego zespołu.

Puchar EHF / grupa C / 5. kolejka:

BYASEN HANDBALL ELITE – GTPR GDYNIA 41:19 (18:9)

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 19. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 19. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 19. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 23-24.02.2019. (więcej…)

Więcej