Superliga: Pogoń zdominowała beniaminka

🕔03.Wrzesień 2016, 18:22:20

Spotkanie w Szczecinie od samego początku potoczyło się po myśli gospodyń. Pogoń Baltica zdominowała beniaminka i zwyciężyła różnicą aż dziewiętnastu bramek, tym samym odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Już pierwsze minuty udowodniły, że przyjezdne nie będą miały szans w starciu z wicemistrzyniami Polski. Skuteczne interwencje Adrianny Płaczek sprawiły, że po chwili przewaga Pogoni Baltica wynosiła sześć bramek. Dobrze spisywała się również defensywa szczecinianek, która stwarzała KPR-owi spore problemy. Wraz z upływem czasu dystans między zespołami powiększał się, a losy meczu wydawały się być rozstrzygnięte.

Druga połowa nie przyniosła wielkich zmian. Zawodniczki dość często stawały na linii siedmiu metrów, a miejscowi kibice mogli być pewni wysokiego zwycięstwa swojego zespołu. Beniaminek PGNiG Superligi miał okazję do zmniejszenia strat, jednak nie wykorzystał szansy i wrócił do domu z bagażem dziewiętnastu bramek.

1. kolejka / 03.09.2016 / godz. 16:00
logo-pogon-baltica

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

32 (21)

vs

KPR
KOBIERZYCE

13 (7)

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej