Pogoń Baltica i Vistal nadrobią zaległości

🕔15.Listopad 2016, 12:17:29

2016.11.13 Gdynia Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet 2016/2017 Vistal Gdynia - KPR Kobierzyce N/z Monika Kobylinska Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2016.11.13 Gdynia Women handball PGNiG Superliga season 2016/2017 Vistal Gdynia - KPR Kobierzyce Monika Kobylinska Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin oraz Vistalu Gdynia nadrobią ligowe zaległości. Ze względu na udział w europejskich pucharach dopiero w środę rozegrane zostanie spotkanie 3. kolejki. Jednocześnie będzie to pojedynek pierwszej i czwartej drużyny tabeli.

Trudno jest wskazać faworyta spotkania w Szczecinie. Miejscowa Pogoń Baltica plasuje się na czwartej pozycji i ma na swoim koncie dwie porażki, w tym tę za przyznany walkower za mecz z Metraco Zagłębiem Lubin. Po przeciwnej stronie stanie niepokonany dotąd Vistal Gdynia. Obydwie drużyny radzą sobie znakomicie, więc kibice mogą spodziewać się emocjonującego pojedynku.

Za Pogonią Baltica przemawia historia spotkań obydwu drużyn, gdy szczecinianki występują w roli gospodarza. O wyniku często decydowały detale, dyspozycja dnia i nie inaczej powinno być tym razem. Dla zespołu Adriana Struzika będzie to dobra okazja, by zaznaczyć swoją obecność w czołówce. Vistal natomiast stanie przed szansą umocnienia się na fotelu lidera i uzyskania przewagi, która zagwarantuje spokojną przerwę w rozgrywkach.

3. kolejka / 16.11.2016 / godz. 17:30

POGOŃ BALTICA
SZCZECIN

vs

VISTAL
GDYNIA

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 27. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 27. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 27. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 24.04.2019. (więcej…)

Więcej