Piotrcovia i Jelonka chcą iść za ciosem

🕔20.Kwiecień 2017, 20:50:37

Przedostatnia kolejka trzeciej rundy PGNiG Superligi przyniesie dalsze zmagania o punkty przybliżające do utrzymania się w rozgrywkach. W sobotę o kolejne zdobycze walczyć będzie Piotrcovia z Olimpią-Beskid oraz KPR Kobierzyce z UKS PCM Kościerzyną. W niedzielę zespół z Jeleniej Góry podejmie pewne utrzymania Akademiczki z Gdańska.

26. kolejka / 22.04.2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

vs

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

logo Olimpia

Piotrkowianki, które w ostatnim czasie mogą być z siebie zadowolone, podejmą na własnym parkiecie Olimpię-Beskid. Gospodynie mają za sobą trzy z rzędu zwycięstwa i zrobią wszystko, by również w sobotę dopisać na swoje konto dwa punkty. Zdobycz ta sprawi, że zespół prowadzony przez Rafała Przybylskiego będzie mógł z większym spokojem i optymizmem spoglądać na ostatnią rundę tegorocznych rozgrywek. W zgoła odmiennym miejscu są Góralki, które okupują ostatnią pozycję. Przedświąteczna porażka z KPR-em Jelenia Góra znacznie utrudniła sytuację nowosądeczanek, jednak te nie poddają się i zapowiadają walkę o każdy, bezcenny punkt.

26. kolejka / 22.04.2017 / godz. 17:00

KPR
KOBIERZYCE

vs

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

Tylko dwa punkty dzielą zespoły, które zmierzą się ze sobą w Kobierzycach. Miejscowy KPR to dziewiąta siła ligi, znajdująca się tuż przed swoim najbliższym rywalem. Sobotnie zwycięstwo pozwoli więc gospodyniom powiększyć przewagę nad zespołem z Kościerzyny. W ostatniej kolejce UKS PCM pokazał się jednak z dobrej strony i pokonał faworyzowany AZS Łączpol AWFiS Gdańsk. Przyjezdne będą dążyć do przełamania, bowiem do tej pory w ligowych rozgrywkach jeszcze nie udało im się wygrać z KPR-em Kobierzyce.

26. kolejka / 23.04.2017 / godz. 16:00

KPR
JELENIA GÓRA

vs

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

W 26. kolejce pewne utrzymania w PGNiG Superlidze Akademiczki z Gdańska zmierzą się z przedostatnim zespołem. KPR Jelenia Góra wciąż walczy o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, a ostatnie zwycięstwo nad Olimpią-Beskid ma być początkiem marszu w górę tabeli. Jeleniogórzanki chcą, aby kolejnym krokiem było zwycięstwo nad zespołem Edyty Majdzińskiej. Tym samym poszłyby śladem rywalek z Kościerzyny, które w ostatniej kolejce udowodniły, że wygrana z Akademiczkami jest możliwa. Przyjezdne będą natomiast chciały zrehabilitować się oraz pokazać swoją wyższość.

Podobne artykuły

Obsada sędziowska 8. kolejki PGNiG Superligi

Obsada sędziowska 8. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 8. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 28-29.10.2017. (więcej…)

Więcej