Superliga: pewne zwycięstwo Energi AZS

🕔03.Wrzesień 2016, 18:53:47

Energa AZS Koszalin pewnie i wysoko pokonała KPR Jelenią Górę. Podopieczne Anity Unijat na początku miały trochę problemów, jednak później kontrolowały wydarzenia i nie pozwoliły przeciwnikowi na sprawienie niespodzianki.

KPR Jelenia Góra nie był faworytem sobotniej rywalizacji w Koszalinie. Początek spotkania mógł jednak dać do zrozumienia, że przyjezdne chcą walczyć o korzystny rezultat. Mimo to ich dobra postawa trwała tylko kilkanaście minut. Po tym okresie gospodynie weszły w mecz i nie popełniały już tylu prostych błędów, które do tej pory KPR skrzętnie wykorzystywał. W pierwszej połowie miejscowi kibice mogli być jednak zadowoleni tylko z jej ostatnich minut.

Druga połowa toczyła się już pod dyktando gospodyń. Choć jeleniogórzanki początkowo postawiły się Akademiczkom, to dość krótko mogły cieszyć się z wyrównanej gry. Podopieczne Anity Unijat dążyły do zwycięstwa i wiedziały, że czas działa na ich korzyść. Pomagała im w tym wysoka przewaga, choć w końcówce KPR zdołał zmniejszyć rozmiary porażki.

1. kolejka / 03.09.2016 / godz. 17:00

ENERGA AZS
KOSZALIN

34 (18)

vs

KPR
JELENIA GÓRA

30 (11)

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej