Miedziowe ugoszczą Kram Start

🕔04.Październik 2017, 20:33:55

Po krótkiej przerwie, podczas której swoje mecze rozgrywała reprezentacja Polski, do gry powracają zawodniczki rywalizujące w PGNiG Superlidze. Piątą serię spotkań otworzą zespoły z Lubina i Elbląga, czyli aktualnie trzecia i czwarta siła ligi.

Spotkanie w Lubinie będzie pojedynkiem sąsiadów z tabeli. Gospodynie znajdują się obecnie na trzecim miejscu, a ich najbliższy rywal z Elbląga pozycję niżej. Zespoły te dzielą dwa punkty, co oznacza, że w piątek wieczorem sytuacja może się odwrócić. Taki też cel na pewno przyświeca Kram Startowi.

W tym sezonie Zagłębie nie doznało jeszcze goryczy porażki. Z tą zmierzył się już Kram Start, który w pierwszej koleje okazał się nieznacznie słabszy od Vistalu Gdynia. Piątkowa rywalizacja może być widowiskiem na dobrym poziomie i jednocześnie sprawdzianem formy po krótkiej, reprezentacyjnej przerwie. Trudno jest wskazać faworyta, jednak kibice mogą być pewni wyrównanej rywalizacji.

5. kolejka / 06.10.2017 / godz. 18:00

METRACO
ZAGŁĘBIE LUBIN

vs

KRAM START
ELBLĄG

Podobne artykuły

Superliga: Metraco Zagłębie mistrzem rundy zasadniczej

Superliga: Metraco Zagłębie mistrzem rundy zasadniczej

Metraco Zagłębie Lubin najlepszą drużyną sezonu zasadniczego PGNiG Superligi kobiet. Na zakończenie rywalizacji w 22. kolejce drużyna Bożeny Karkut wygrała

Więcej