Miedziowe podejmą Energę AZS

🕔19.Styczeń 2017, 9:00:15

W spotkaniu inaugurującym 14. kolejkę PGNiG Superligi kobiet Metraco Zagłębie Lubin zagra z Energą AZS Koszalin. Będzie to rywalizacja zespołów znajdujących się za plecami czołowej trójki tabeli.

Tydzień temu podopieczne Bożeny Karkut straciły kontakt z ligową czołówką. Był to efekt porażki z bezpośrednim przeciwnikiem w walce o podium, Pogonią Baltica Szczecin. W najbliższy piątek zawodniczki Zagłębia staną przed szansą na zdobycie bardzo ważnych punktów. Do Lubina przyjedzie bowiem Energa AZS, która patrząc na tabelę depcze Miedziowym po piętach, mając tylko dwa oczka straty.

Po wznowieniu rozgrywek, po przerwie świątecznej, koszalinianki odniosły dwa zwycięstwa. Rywale nie byli jednak zbyt wymagający, bowiem Energa mierzyła się z KPR-em Jelenia Góra oraz KPR-em Kobierzyce. Dzięki uzyskanym wynikom podopieczne Anity Unijat utrzymały się na szóstej pozycji w tabeli i wciąż liczą się w walce o wyższą lokatę. Tym razem zadanie będzie trudniejsze.

W pierwszym spotkaniu obu zespołów kibice byli świadkami dobrego widowiska, która zakończyło się trzybramkowym zwycięstwem lubinianek. Osoby, które piątkowy wieczór zdecydują się spędzić na hali, liczą na powtórkę tego wyniku i pogoń za miejscem na podium.

14. kolejka / 20.01.2017 / godz. 17:00

METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN

vs

ENERGA AZS
KOSZALIN

energa

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej