LIGA MISTRZYŃ

MKS Selgros zagra w III rundzie Pucharu EHF

MKS Selgros Lublin pokonał IUVENTĘ Michalovce i zajął trzecie miejsce podczas turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń w Lublanie. Mistrzynie Polski zagrają w III rundzie eliminacyjnej Pucharu EHF.

0 komentarzy

El. LM: sensacyjna klęska MKS-u Selgros

MKS Selgros Lublin sensacyjnie nie awansował do finału turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń. Mistrzynie Polski przegrały w Lublanie z amatorskim zespołem Indeco Conversano. 

0 komentarzy

MKS Selgros pożegnał się z Ligą Mistrzyń

MKS Selgros Lublin zakończył rywalizację w Lidze Mistrzyń. Podopieczne Sabiny Włodek w ostatnim meczu fazy grupowej przegrały na wyjeździe z Buducnostią Podgorica 25:29.

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: MKS Selgros kończy w Podgoricy

Wyjazdowym spotkaniem z Buducnostią Podgorica zakończą zmagania w Lidze Mistrzyń szczypiornistki MKS-u Selgros Lublin. Dla podopiecznych Sabiny Włodek będzie to też ostatni mecz w tym roku.

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: Ambitna postawa MKS nie wystarczyła

MKS Selgros doznał piątej porażki w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. Podopieczne Sabiny Włodek przez 50 minut dzielnie walczyły z CSM Bukareszt, ale ostatecznie przegrały 27:30.

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: Ostatnie spotkanie w Hali Globus

Przed MKS-em Selgros Lublin przedostatni mecz tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. Najlepszy polski zespół podejmie we własnej hali CSM Bucuresti.

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: Czwarta porażka MKS-u

Zespół Sabiny Włodek nie zdołał zdobyć pierwszych punktów Ligi Mistrzyń. MKS Selgros Lublin przegrał na wyjeździe z IK Sävehof i stracił jakiekolwiek szanse na awans do dalszej fazy.

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: MKS żądny rewanżu na Szwedkach

Mistrzynie Polski staną przed szansą zrewanżowania się Szwedkom za ostatnią bolesną porażką na własnym terenie. Lublinianki muszą powalczyć o pierwsze punkty Ligi Mistrzyń.

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: Fatalna postawa MKS-u

Spotkanie z IK Sävehof miało być dla Polek szansą na pierwsze punkty Ligi Mistrzyń. Podopieczne Sabiny Włodek zaprezentowały się jednak bardzo słabo i w starciu ze Szwedkami nie miały żadnych

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: Czas na pierwsze punkty Polek

W spotkaniu 3. kolejki Ligi Mistrzyń MKS Selgros Lublin podejmie na własnym parkiecie szwedzki IK Sävehof. Podopieczne Sabiny Włodek wciąż czekają na swoje pierwsze zwycięstwo w elitarnych rozgrywkach.

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: MKS nie powstrzymał Buducnostii

Drugiej porażki w rozgrywkach Ligi Mistrzyń doznały w piątek szczypiornistki MKS-u Selgros Lublin. Mistrzynie Polski mimo dobrej postawy przegrały z Buducnostią Podgorica 23:31.

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: Czarnogórki na drodze Polek

Już w piątek zawodniczki MKS-u Selgros Lublin rozegrają swój drugi mecz w Lidze Mistrzyń. Tym razem na własnym parkiecie podejmą Buducnost Podgorica.

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: MKS nie sprostał mistrzyniom Rumunii

MKS Selgros Lublin od porażki rozpoczął rywalizację w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. W piątkowe popołudnie lublinianki uległy na wyjeździe CSM Bukareszt 21:33 (13:14).

0 komentarzy

Liga Mistrzyń: MKS Selgros zaczyna w Rumunii

CSM Bukareszt będzie pierwszym przeciwnikiem szczypiornistek MKS-u Selgros Lublin w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. Z rumuńską drużyną lublinianki zmierzą się w piątkowe popołudnie.

0 komentarzy