Inauguracja sezonu w Lubinie

🕔04.Wrzesień 2017, 19:48:45

We wtorek kibice doczekają się inauguracji PGNiG Superligi kobiet. Pierwsze spotkanie nowego sezonu rozegrają piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin oraz UKS PCM Kościerzyny. Faworytem meczu będą gospodynie.

Rywalizacja w Lubinie otworzy nowy sezon, mogący przynieść równie wielkie emocje, jak zakończone w maju rozgrywki. Na pierwszy ogień pójdą Miedziowe oraz UKS PCM, który w zeszłym sezonie walczył o utrzymanie. W roli faworyta wystąpią więc podopieczne Bożeny Karkut, już na starcie pragnąc zaprezentować swoją siłę oraz nowe zawodniczki, w tym m.in. Alinę Wojtas.

Kościerzynianki wiedzą, że Lubin to trudny teren i zdobycie punktów nie jest tylko wyciągnięciem ręki. Najlepszym dla przyjezdnych scenariuszem byłoby sprawienie niespodzianki już w pierwszej kolejce, jednak patrząc na składy oraz wyniki podczas okresu przygotowawczego wydaje się to nierealne.

1. kolejka / 05.09.2017 / godz. 18:00

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

vs

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej