Gospodynie poszukają niespodzianek

🕔06.Październik 2017, 23:00:59

W sobotę rozegrane zostaną trzy spotkania 5. kolejki PGNiG Superligi kobiet. W każdym z nich w roli faworytów wystąpi zespół gości, jednak gospodynie, kolejno z Piotrkowa Tryb., Kielc oraz Jeleniej Góry, na pewno będą chciały sprawić niespodzianki.

5. kolejka / 07.10.2017 / godz. 17:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

vs

ENERGA AZS
KOSZALIN

energa

Piotrcovia i Energa AZS to zespoły, które rozpoczną sobotnią rywalizację w PGNiG Superlidze. Patrząc na tabelę można stwierdzić, że faworytem będą gospodynie, które mają trzy punkty przewagi nad swoim najbliższym przeciwnikiem. Wynika to jednak z faktu, że koszalinkanki miały nieco trudniejszych rywali. Mimo to dojdzie do ciekawej rywalizacji i choć Akademiczki powinny mieć przewagę, gospodynie zrobią wszystko, by odnieść drugie z rzędu zwycięstwo.

5. kolejka / 07.10.2017 / godz. 18:00

KORONA HANDBALL
KIELCE

vs

SPR POGOŃ
SZCZECIN

Beniaminek z Kielc podejmie na własnym parkiecie SPR Pogoń Szczecin, czyli obecnie ósmy zespół tabeli. Zawodniczki z zachodniopomorskiego nie mogą być zadowolone z początku tego sezonu. Trzy porażki i tylko jedno zwycięstwo zdecydowanie nie są szczytem ambicji klubu. W sobotę podopieczne Adriana Struzika chciałyby rozpocząć marsz w górę tabeli. Kielczanki są na ostatniej pozycji i wydaje się, że muszą wspiąć się na wyżyny, by przeciwstawić się Pogoni.

5. kolejka / 07.10.2017 / godz. 19:15

KPR
JELENIA GÓRA

vs

MKS PERŁA
LUBLIN

KPR z Jeleniej Góry stanie przed trudnym zadaniem rywalizacji z utytułowanymi lubliniankami. MKS Perła to aktualny lider tabeli, który notuje jak do tej pory same zwycięstwa. Nic nie wskazuje na to, że w sobotę po raz pierwszy w tym sezonie straci punkty. Jelonka także może być zadowolona z ostatnich pojedynków. Siódma pozycja daje zawodniczkom satysfakcję, choć nie mogą one spocząć na laurach. Rywalizacja przeciwko MKS-owi to jedna z kilku dobrych okazji, by sprawdzić się na tle mocniejszego przeciwnika.

Podobne artykuły

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Końcowe rozstrzygnięcia w PGNiG Superlidze kobiet

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia sezonu 2018/2019 PGNiG Superligi kobiet. Tytuł mistrzowski obroniły zawodniczki MKS Perły Lublin. Wicemistrzem kraju zostało Metraco

Więcej