AKTUALNOŚCI

Obsada sędziowska 27. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 27. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 24.04.2019.

0 komentarzy

Superliga: cenne punkty Akademiczek

Ważny krok w stronę medalu postawiły zawodniczki Energi AZS Koszalin. W ramach 26. kolejki PGNiG Superligi Akademiczki wygrały z Pogonią Szczecin, 30:27. Było to pierwsze zwycięstwo podopiecznych Anity Unijat w

Superliga: dobra passa Korony

Korona Handball Kielce jest coraz bliżej zwycięstwa w grupie. Tym razem zespół prowadzony przez Pawła Tetelewskiego pokonał KPR Ruch. Przyjezdne starały się walczyć i wrócić do Chorzowa ze zdobyczą punktową,

Superliga: przełamanie piotrkowianek

Drużyna z Piotrkowa Tryb. doczekała się pierwszych punktów w trzeciej rundzie sezonu. Piotrcovia okazała się lepsza o dziewięć bramek od UKS PCM Kościerzyny. Od pierwszego gwizdka wynik był na korzyść

Superliga: nieudany pościg Startu

Piłkarki Ręczne EKS Startu Elbląg bliskie były pokonania aktualnego lidera tabeli, MKS Perły. W drugiej połowie gospodynie wrzuciły wyższy bieg, jednak nie udało im się doprowadzić do remisu i komplet

Superliga: derbowe zwycięstwo Metraco Zagłębia

Zespół Metraco Zagłębia nie miał problemów ze zwycięstwem w derbach Dolnego Śląska. Dzięki dobrej postawie lubinianki pokonały zespół z Kobierzyc, 28:18. Gospodynie dyktowały warunki od samego początku.

Obsada sędziowska 26. kolejki PGNiG Superligi

SPR Pogoń Szczecin w finale Challenge Cup!

Będzie drugi z rzędu finał rozgrywek Challenge Cup kobiet z udziałem polskiego klubu! W sobotę piłkarki ręczne SPR Pogoni Szczecin po raz drugi pokonały w półfinale holenderskie H.V. Quintus (32:22)

Superliga: zacięty mecz w Elblągu dla Startu

Wyrównane spotkanie na zakończenie 25. kolejki PGNiG Superligi. W Elblągu Start pokonał Energę AZS Koszalin 26:25 (12:12) i do pięciu punktów zmniejszył stratę do koszalińskiej drużyny. 11 bramek dla zwycięskiej

Superliga: trwa zwycięska seria Niebieskich

Trwa świetna seria KPR Ruchu Chorzów. W sobotę zespół Krzysztofa Przybylskiego odniósł czwarte zwycięstwo w PGNiG Superlidze z rzędu. We własnych progach Niebieskie pokonały Piotrcovię Piotrków Trybunalski 31:28 (19:17).

Superliga: dziewiąta w sezonie wygrana Korony

Korona Handball Kielce umocniła się na siódmej pozycji w PGNiG Superlidze. Zespół Pawła Tetelewskiego pokonał w sobotę KPR Jelenia Góra 35:32 w ramach 25. kolejki i do czterech punktów powiększył

Superliga: MKS Perła ucieka Metraco Zagłębiu

Zawodniczki MKS Perły Lublin umocniły się na pozycji lidera PGNiG Superligi Kobiet. W ramach 25. kolejki podopieczne Nevena Hrupeca wygrały z KPR-em Gminy Kobierzyce, 23:16. O końcowym wyniku zadecydował początek

Obsada sędziowska 25. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 25. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 13-14/04.2019.

Superliga: MKS Perła nie zwalnia tempa

MKS Perła Lublin wraca na pozycję lidera PGNiG Superligi kobiet. W środę zespół Roberta Lisa pewnie pokonał we własnej hali SPR Pogoń Szczecin 27:20 i po 22 spotkaniach ma tyle

Superliga: przełamanie Metraco Zagłębia

Metraco Zagłębie Lubin zrehabilitowało się za ostatnią porażkę i tym razem wygrało na własnym parkiecie z Energą AZS Koszalin. Wynik spotkania nie był zbyt wysoki, a powodem tego była dobra

Challenge Cup: pierwszy krok w stronę finału

Piłkarki ręczne SPR Pogoni Szczecin postawiły pierwszy krok w stronę finału Challenge Cup. Podopieczne Nevena Hrupeca wracają z Holandii z czterema bramkami zaliczki, którą wypracowały w drugiej połowie spotkania. Rewanż

Superliga: dominacja Jelonki

Wysokie i pewne zwycięstwo odnotowały piłkarki ręczne KPR-u Jelenia Góra. Podopieczne Michała Pastuszko pozostawiły w pokonanym polu UKS PCM Kościerzynę. Już po pierwszej części meczu gospodynie miały osiem bramek przewagi,

Superliga: pewne punkty Startu

EKS Start Elbląg nie miał większych problemów ze zdobyciem kompletu punktów w starciu z zespołem z Kobierzyc. KPR tylko w pierwszej połowie potrafił przeciwstawić się gospodyniom, a po zmianie stron

Superliga: wyczekiwane zwycięstwo Korony

W spotkaniu 24. kolejki PGNiG Superligi kobiet Korona Handball Kielce wygrała z Piotrcovią Piotrków Tryb. Było to dopiero drugie wyjazdowe zwycięstwo kielczanek w obecnym sezonie. O wyniku zadecydował ostatni kwadrans

Obsada sędziowska 24. kolejki PGNiG Superligi

Superliga: Zagłębie zatrzymane w Szczecinie

Po siedmiu porażkach z rzędu, piłkarki ręczne SPR Pogoni Szczecin w końcu znalazły sposób na Metraco Zagłębie Lubin. W rozegranym awansem w środę 3 kwietnia spotkaniu 25. kolejki zespół Nevena

Superliga: hit kolejki dla Miedziowych

W hicie kolejki Metraco Zagłębie okazało się lepsze od EKS Startu, choć o wygranej zadecydowały dopiero rzuty karne. Spotkanie było wyrównane i mogło podobać się kibicom. Zawodniczki obydwu zespołów pozostawiły

Superliga: Pogoń przegrywa po rzutach karnych

Wielu emocji dostarczyła rywalizacja zespołów ze Szczecina i Kobierzyc. KPR Gminy zanotował dobrą końcówkę, długo starał się dogonić gospodynie, jednak w końcu odrobił straty i doprowadził do remisu. O podziale

Superliga: dobra postawa Jelonki przynosi punkty

Dzięki znakomitej grze w ostatnich dziesięciu minutach spotkania KPR Jelenia Góra zapewnił sobie w starciu z MKS Piotrcovią Piotrków Tryb. komplet punktów. Mecz rozpoczął się po myśli piotrkowianek, jednak nie

Superliga: rzuty karne w Chorzowie

Spotkanie pomiędzy zespołami z Chorzowa oraz Kościerzyny rozstrzygnęło się dopiero w rzutach karnych. Faworytem były gospodynie, ale początek meczu należał do kościerzynianek. Wraz z upływem czasu chorzowianki nadawały rytm grze,

Superliga: Energa AZS bliska zwycięstwa

Aktualne mistrzynie Polski sięgnęły po kolejne zwycięstwo, pozostawiając w pokonanym polu zespół z Koszalina. Pierwsza połowa spotkania dawała kibicom Energi AZS nadzieję na korzystny rezultat, jednak druga część rozwiała wszelkie

Znamy finalistki PGNiG Pucharu Polski kobiet

W środę poznaliśmy finalistki tegorocznej edycji PGNiG Pucharu Polski kobiet. O trofeum zagrają piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin oraz SPR Pogoni Szczecin, które w półfinałach wyeliminowały MKS Perłę Lublin oraz

Superliga: Metraco Zagłębie mistrzem rundy zasadniczej

Metraco Zagłębie Lubin najlepszą drużyną sezonu zasadniczego PGNiG Superligi kobiet. Na zakończenie rywalizacji w 22. kolejce drużyna Bożeny Karkut wygrała na wyjeździe z Koroną Handball Kielce 31:25 (19:14). Teraz przerwa

Superliga: Energa AZS lepsza od Startu

Energa AZS Koszalin lepsza od EKS Startu Elbląg w meczu 22. kolejki PGNiG Superligi. Trzecia siła rozgrywek wygrała na własnym boisku 23:19 i do czterech punktów zmniejszyła stratę od wiceliderek

Superliga: przełamanie KPR Gminy Kobierzyce

Po trzech ligowych porażkach z rzędu (a czterech we wszystkich rozgrywkach) piłkarki ręczne KPR Gminy Kobierzyce przełamały niemoc. Na zakończenie rywalizacji w sezonie zasadniczym zespół Edyty Majdzińskiej pokonał KPR Jelenia

Superliga: Ruch idzie za ciosem. Drugi triumf z rzędu

Drugie z rzędu zwycięstwo piłkarek ręcznych KPR Ruchu Chorzów. W pierwszym sobotnim meczu 22. kolejki PGNiG Superligi zespół Krzysztofa Przybylskiego pokonał na wyjeździe UKS PCM Kościerzyna 25:23 (13:10).