AKTUALNOŚCI

Superliga: hit 18. kolejki dla Metraco Zagłębia

Metraco Zagłębie Lubin górą w hitowym meczu 18. kolejki PGNiG Superligi! Zespół Bożeny Karkut wygrał na wyjeździe z Energą AZS Koszalin 19:17 i prowadzi w ligowej tabeli. Ponad połowę dorobku

0 komentarzy

Superliga: KPR Gminy wygrał w Piotrkowie Tryb.

KPR Gminy Kobierzyce goni Energę AZS Koszalin. W sobotę 16 lutego zespół Edyty Majdzińskiej wygrał w Piotrkowie Trybunalskim z Piotrcovią 36:27 i do pięciu punktów zmniejszył stratę do zespołu z

Superliga: pewny triumf Pogoni w Chorzowie

SPR Pogoń Szczecin skorzystała na pauzie EKS Startu Elbląg i kosztem drużyny ze Szczecina awansowała na piąte miejsce w ligowej tabeli. Zawodniczki Nevena Hrupca wygrały w sobotę w ramach 18.

Superliga: spacerek mistrzyń Polski w Kielcach

MKS Perła Lublin nie miała problemów z odniesieniem zwycięstwa w 18. kolejce PGNiG Superligi. Mistrzynie kraju pewnie wygrały na wyjeździe z Koroną Handball Kielce 34:24 i awansowały na drugie miejsce

Superliga: koniec fatalnej serii UKS PCM

Seria szesnastu kolejnych ligowych porażek UKS PCM Kościerzyna przerwana! Piłkarki ręczne z Kaszub pokonały KPR Jelenia Góra 28:27 (16:14) i zdobyła pierwsze punkty w sezonie 2018/19.

Znamy pary półfinałowe PGNiG Pucharu Polski

Poznaliśmy półfinałowe pary PGNiG Pucharu Polski kobiet, których rywalizację zaplanowano na 27 marca. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Lubinie, gdzie miejscowe Metraco Zagłębie podejmie obrońcę trofeum, MKS Perłę Lublin.

Szwedzkie Boden rywalem Pogoni w Challenge Cup

Szwedzkie Boden Handboll IF będzie rywalem szczypiornistek SPR Pogoni Szczecin w 1/4 finału rozgrywek Challenge Cup. Losowanie par ćwierćfinałowych i półfinałowych tych zmagań odbyło się we wtorek w siedzibie EHF

Obsada sędziowska 18. kolejki PGNiG Superligi

Kolegium Sędziów Związku Piłki Ręcznej w Polsce podaje obsady sędziowskie spotkań 18. kolejki PGNiG Superligi Kobiet zaplanowanych na 16-17.02.2019.

Superliga: mistrz Polski bez niespodzianki

Mistrz Polski, MKS Perła Lublin, nie miał problemu ze zdobyciem kompletu punktów w starciu z MKS Piotrcovią Piotrków Tryb. Gospodynie już po pierwszej połowie miały przewagę dziesięciu bramek, dzięki czemu

Superliga: różnica klas w Lubinie

W Lubinie doszło do spotkania pomiędzy liderem a ostatnią drużyną ligowej tabeli. Obyło się bez niespodzianki i emocji. Metraco Zagłębie Lubin szybko wypracował bezpieczną przewagę, kontrolował wydarzenia i zmierzał po

Superliga: hit 17. kolejki dla Energi AZS

Po dwóch ligowych porażkach z rzędy zawodniczki Energi AZS Koszalin znów wygrywają. W sobotę 9 lutego zespół Anity Unijat pokonał na wyjeździe KPR Gminy Kobierzyce 18:17 (11:6) i powrócił na

Superliga: trwa zła passa Ruchu. Jelonka górą

Rośnie strata KPR Ruchu Chorzów do KPR Jelenia Góra w ligowej tabeli. W sobotę 9 lutego zawodniczki Jelonki pokonały Niebieskie 30:22 w ramach 17. kolejki PGNiG Superligi i do dziewięciu

Superliga: zadyszka Pogoni po grze w pucharach

SPR Pogoń Szczecin przegrała pierwsze ligowe spotkanie po dwumeczu 1/8 finału Challenge Cup. W sobotę 9 lutego zespół Nevena Hrupca uległ we własnej hali EKS Startowi Elbląg 20:24 (10:14) i

Obsada sędziowska 17. kolejki PGNiG Superligi

Challenge Cup: druga wygrana i awans Pogoni

Piłkarki ręczne SPR Pogoni Szczecin po raz drugi pokonały portugalskie Alavarium/Love Tiles 41:26 (23:16) i przypieczętowały awans do ćwierćfinału rozgrywek Challenge Cup. Rywala na tym etapie poznają w połowie lutego.

Superliga: rzuty karne w Kielcach. Korona górą

Korona Handball Kielce pokonała Piotrcovię Piotrków Trybunalski po rzutach karnych w ostatnim meczu 16. kolejki PGNiG Superligi. Po 60 minutach gry był remis 27:27.

Challenge Cup: Pogoń blisko ćwierćfinału

Piłkarki ręczne SPR Pogoni Szczecin wygrały z portugalskim Alavarium/Love Tiles 41:26 (23:16) i są na dobrej drodze do awansu do ćwierćfinału rozgrywek Challenge Cup. Rewanż w niedzielę. Prowadzona przez Nevena

Superliga: pogrom w Koszalinie! Perła rozbiła Energę

Miał być hit, a emocje skończyły się już przed przerwą. MKS Perła Lublin nie dała najmniejszych szans Enerdze AZS Koszalin i dzięki zwycięstwu 30:16 (14:7) wyprzedziła rywalki w ligowej tabeli.

Superliga: bez emocji w Chorzowie. Lider na fali

Metraco Zagłębie Lubin nie zatrzymuje się w rozgrywkach PGNiG Superligi. W sobotę 2 lutego liderki tabeli wygrały na wyjeździe z KPR Ruchem Chorzów 32:24. Mecz rozstrzygnięty był już po pierwszej

Superliga: UKS PCM Kościerzyna wciąż bez punktów

Piłkarki ręczne UKS PCM Kościerzyna nadal czekają na pierwsze punkty w sezonie. W sobotę 2 lutego zespół Dariusza Męczykowskiego uległ na własnym boisku KPR Gminy Kobierzyce 28:33. To jego 15.

Superliga: Start wysoko pokonał Jelonkę

Różnicą 10 goli pokonały KPR Jelenia Góra szczypiornistki Startu Elbląg. Zespół Andrzeja Niewrzawy zwyciężył w pierwszym spotkaniu 16. kolejki PGNiG Superligi 35:25. 10 bramek rzucił Justyna Świerczek.

Obsada sędziowska 16. kolejki PGNiG Superligi

Superliga: Perła bez problemów w starciu z Kościerzyną

Mistrz Polski nie miał żadnych problemów ze zdobyciem trzech punktów w starciu z UKS PCM Kościerzyną. Lublinianki prowadziły od samego początku, a w pierwszej połowie pozwoliły rywalkom na zdobycie tylko

Superliga: Metraco Zagłębie przejmuje stery w tabeli

Faworytem spotkania pomiędzy Metraco Zagłębiem a EKS Startem były zawodniczki z Lubina. Elblążanki udowodniły jednak, że potrafią przeciwstawić się wyżej notowanym zespołom i walczyć z nimi jak równy z równym.

Superliga: sensacja w Piotrkowie. Energa poległa

Kibice Piotrcovii Piotrków Tryb. stali się świadkami sensacji. Po wielkich emocjach piłkarki ręczne ich zespołu pokonały zajmujące pierwsze miejsce w tabeli Akademiczki z Koszalina. O wyniku spotkania zadecydowały dopiero rzuty

Superliga: Ruch zostawia punkty w Kobierzycach

W ramach 15. kolejki PGNiG Superligi zawodniczki Ruchu Chorzów starały się ostudzić nastroje związane z XX-leciem zespołu z Kobierzyc. W pierwszej połowie gospodynie uzyskały kilkubramkową przewagę, którą utrzymały aż do

Superliga: przełamanie SPR Pogoni

Po pierwsze zwycięstwo w tym roku sięgnęły zawodniczki SPR Pogoni Szczecin. Spory udział w zdobyciu trzech punktów miała strzegąca bramki Monika Pruenster. Piłkarki ręczne Korony Handball Kielce starały się odwrócić

Obsada sędziowska 15. kolejki PGNiG Superligi

Superliga: Energa AZS nowym liderem rozgrywek

Energa AZS Koszalin liderem PGNiG Superligi. Zespół Anity Unijat skorzystał na pauzie Metraco Zagłębia Lubin i dzięki niedzielnemu zwycięstwu nad Koroną Handball Kielce awansował na 1. miejsce w tabeli. W

Superliga: Start zatrzymał KPR Gminy w Elblągu

KPR Gminy Kobierzyce zatrzymany! Po czterech zwycięstwach z rzędu drużyna z Dolnego Śląska poległa w Elblągu w ramach 14. kolejki PGNiG Superligi. Start wygrał 28:25 i w ligowej tabeli goni

Superliga: KPR Ruch Chorzów postawił się mistrzyniom

Dzielna postawa nie wystarczyła, by piłkarki ręczne KPR Ruchu Chorzów zatrzymały MKS Perła Lublin. W sobotnim meczu 14. kolejki PGNiG Superligi Niebieskie przegrały po walce z broniącymi trofeum mistrzyniami Polski

Superliga: Pogoń wygrała po pięciu porażkach z rzędu

Sześć kolejek czekały na kolejne zwycięstwo na boiskach PGNiG Superligi piłkarki ręczne Pogoni Szczecin. W sobotę 19 stycznia w meczu 14. kolejki zespół Nevena Hrupca pokonał KPR Jelenia Góra 30:24

Superliga: pech UKS PCM. Piotrcovia nieznacznie lepsza

UKS PCM Kościerzyna wciąż bez punktów w sezonie 2018/19. Zespół Dariusza Męczykowskiego doznał w sobotę 19 stycznia 13. porażki w rozgrywkach. Tym razem nieznacznie uległ Piotrcovii 31:32.